Bilinç ve ahlak bileşkesinde zıplamak

Let’s talk 👋


haktanakdogan

Işıküstü yolculuk özelliğine sahip olan yıldız gemileri, tanım gereği HiperUzay’da seyahat eden adeta bir zaman makinesidirler ve an içinde, gelecekte veya geçmişteki bir hedefine ulaşabilirler. Bu aynı zamanda, mürettebatın bir zaman çizelgesini değiştirmek için geçmişe dönme veya ne olacağını görmek için geleceğe seyahat etme yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir.

Bu anlamda, bu yolculuğu yapan tüm ekibin büyük bir ahlaki ve etik değerlere ve evrensel bütünlük sorumluluğuna sahip olması gereklidir. Bu seviyede her şey yalnızca frekanslar açısından düşünülür ve bu, her şeyin ‘yaratıcı bir bilincin’ etkileşimi ile üretilmiş olduğunu idrak etmek anlamına gelir.

Bu da, bilinç ve ruhsallığın alanını özümsemeden ve hakikat bilgisini derinlemesine içselleştirmeden ‘Eter’e erişemeyeceğiniz anlamına gelir. Çünkü, Eter boyut sistemi tamamen ‘Ruhsal İdari Mekanizmaları’ tarafından yönetilir.

Yani, HiperUzay’da ışıküstü boyutlararası uçuş için, tüm gemi mürettebatının yanısıra, o teknolojiyi geliştiren tüm medeniyetin, yeri doldurulamaz bir bileşen olarak yüksek derecede ruhsal gelişime sahip olması şarttır.

Bu sebeple, 5. yoğunlukta bulunan dualite Evren’indeki negatif kutbu temsil eden uygarlıklar ve varlıklar HiperUzay’a erişemezler ve ‘Eter’ alanını kullanamazlar.

HiperUzay’da yolculuk, 5. yoğunluk fizik Evren’deki her hangi bir yerden Eter’e, ve Eter’den tekrar fizik Evren’deki başka bir uzay/zaman sürekliliğindeki varış yerine bir sıçramadır.

Yine de, zaman ve zaman keşfi yolculukları ileri düzey uygarlıklarca hala birçok bilinmezlikler ve bazı tehlikeler oluşturmaktadır. Örneğin, köken verilerini yani kendi sisteminizin verilerini geminin ana bilgisayar verilerine tanıtmazsanız, geldiğiniz yere geri dönemezsiniz ve başka realitelerde var olursunuz. Kısmen bu yüzden birçok gemi zamanda kaybolur ve asla geri dönmez.

Ayrıca, bazen gemileri zamanda o kadar çok zıplama yapar ki, köken olarak sunulan frekans aralığı bir süre sonra değişmiştir ve doğruluğunu kaybeder. Buna maruz kalmış olan pek çok uzay gemisi ve mürettebat vardır. (devam edecek)

Işıltınıza sahip çıkın!

Get in Touch

1 Example Street
Anytown, 10100
USA

Send Me a Message

%d bloggers like this: